Týden pro rodinu ve Znojmě zahájí akce u řeky Dyje. Bavit se bude celá rodina

Týden pro rodinu s podtitulem Rodina má cenu odstartuje ve Znojmě v sobotu 11. května 2019. Až do 18. května budou různé organizace pořádat akce podporující trávení volného času v rodinném kruhu. Tou první je tradiční rodinné odpoledne s názvem Baví se celá rodina.

 

Zábavné odpoledne u řeky Dyje je již tradiční akcí, kde rodiny plní úkoly na připravených stanovištích a dozví se zajímavé informace od zúčastněných organizací. Celým dnem bude provázet kejklíř Jonáš a DJ IZZY a nebude chybět skákací hrad od společnosti Excalibur City. Zábavné odpoledne startuje 11. května ve 13:00 hodin v Centru volnočasových aktivit Stará vodárna (U Obří hlavy 7).

 

Akci Baví se celá rodina i koordinaci celého Týdne pro rodinu má na starosti sociální odbor znojemského úřadu v rámci Rodinné politiky města Znojma. Týden pro rodinu ale nabízí i mnoho dalšího. Zájemci si například mohou v některé dny zdarma zasportovat či zaplavat ve Sportovní hale Dvořákova. Informace a objednávky badmintonu a bazénu jsou možné na telefonním čísle 734 160 755 nebo přímo na recepci v hale.

 

Dalšími zapojenými organizacemi jsou například Rodinné centrum Maceška s přednáškou, Mateřské centrum Miniklub Znojmo zve na Den otevřených dveří, sportovní den si připravila ZŠ a MŠ Pražská. Za aktivitami na kole se vydá Cyklo klub Znojmo a do přírody vyrazí rodiny s dobrovolníky z Dobrovolnického centra ADRA.

 

Ze středních škol se zapojí Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo s workshopy první pomoci a charitní bazárek si připravilo Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

 

Týden pro rodinu ukončí tradičně Diamantbraní pod taktovkou Střediska volného času Znojmo, které proběhne 18. května v areálu v ulici Sokolská. Diamantbraní v loňském roce navštívilo na tři tisíce účastníků. Letos bude v celodenním programu novinkou produkce skupiny historického šermu Albion a vystoupení kapely Paroháči.

 

Kompletní program Týdne pro rodinu a akce Baví se celá rodina naleznete v přiložených dokumentech.

 

Plakát

 

Program

Nadcházející události

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska