Den sociálních služeb rozhýbe náměstí. Hudbou i tancem

Již podesáté se představí poskytovatelé sociálních služeb Znojemska. Ve středu 4. září 2019 odprezentují svou činnost a spolu s klienty vytvoří část doprovodného programu. Na Horním náměstí se bude tančit, zpívat i soutěžit.

 

 

Na Znojemsku působí 18 organizací, které se zaměřují na různé druhy sociálních služeb. Během dne se s nimi bude možné seznámit a získat potřebné informace. „Každému z nás se může stát, že bude potřebovat ve svém životě pomoc. Přijďte se seznámit s organizacemi, které tuto pomoc poskytují a na které se můžete obrátit,“ zve na událost místostarosta Jan Blaha, který má v gesci i oblast sociální. 

 

Bude se tančit i zpívat 

 

Na programu budou různorodá vystoupení klientů a pracovníků z některých zařízení. Proběhne např. módní přehlídka v podání klientů z Domova Božice, náměstí roztančí Dr. Veleta, který spolupracuje s Domovem pro seniory Plaveč, připravena je také přednáška na téma Žít život s duševním  onemocnění je možné a Centrum sociálních služeb Znojmo seznámí se svojí historií a současností. Nebudou chybět hudební vystoupení, soutěž o ceny a k vidění budou i zvířátka, o které se starají klienti Zámku Břežany. Na závěr akce zahraje Cimbálová muzika Vinohrádek. 

 

Den sociálních služeb aneb jeden svět pro všechny je pravidelnou akcí, kterou již podesáté pořádá sociální odbor Městského úřadu Znojmo v rámci Komunitního plánování sociálních služeb Znojemska. Kompletní program akce naleznete v přiloženém dokumentu.

 

Program

Nadcházející události

Do práce na kole

květen

 

Den bez úrazu

Online 

28. 5. 2020

 

Den bez tabáku

Online

31. 5. 2020

 

CityTrail Pod lampami

běžecký závod

28. 8. 2020 

 

Den bez aut

25. září

 

Podzimní Dny zdraví

říjen

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska