Tvoříme Znojmo: Proběhla konzultace pro veřejnost

Ve čtvrtek 2. května 2019 proběhlo konzultační odpoledne určené pro znojemské občany, kteří se chtějí zapojit do projektu Tvoříme Znojmo. Každý měl možnost konzultovat svůj návrh projektu.

 

 

Cílem schůzky bylo dát veřejnosti možnost osobně prodiskutovat své návrhy s vedoucími odborů Městského úřadu Znojmo i s vedením města a zvýšit tak šance samotného projektu při následném posouzení jeho proveditelnosti.

 

Děkujeme všem zúčastněným za jejich zájem. Pokud chcete se svým návrhem také poradit, ale nestihli jste dorazit na konzultační odpoledne, obraťte se na koordinátorku projektu Bc. Soňu Bystřickou (515 216 339, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), která vám ráda zodpoví vaše dotazy.

 

Projekty je možné odevzdávat do 31. května 2019. Kompletní informace o projektu naleznete na www.tvorimeznojmo.cz. 

 

O Tvoříme Znojmo

Zapojit se se svým návrhem do participativního rozpočtu může každý občan starší 15 let s trvalým pobytem ve Znojmě nebo jeho městských částí, a to od 1. dubna do 31. května, kdy končí lhůta pro podání návrhů přes online Google formulář. Kromě základních informací o projektu by návrh měl obsahovat i odůvodnění, proč by se právě tento projekt měl realizovat, pro koho bude přínosný a jaké jsou jeho předpokládané náklady. Ty se mají pohybovat od 50 000 do 750 000 korun. Formulář i detailní informace jsou k dispozici na webu www.tvorimeznojmo.cz.

 

 

 

DSC_0541.JPG

 

 

 

DSC_0537.JPG

Harmonogram:

1. 4. - 31. 5. Podání návrhu

3. 9. Veřejná prezentace

+ 1. kolo hlasování

14. 9. - 11. 10. Online hlasování