Tvoříme Znojmo: A je to tu!! Online hlasování je spuštěno

Dnes se spustilo online hlasování k jednotlivým projektům Tvoříme Znojmo. Veřejnost svými hlasy rozhodne, které z projektů se budou v roce 2020 realizovat. Hlasování bude probíhat až do 13. října.

 

První kolo hlasování se uskutečnilo 10. září na veřejné prezentaci návrhů. Nyní mají možnost vyjádřit se k jednotlivým projektům i občané, kteří se prezentace nezúčastnili. Hlasování startuje právě dnes, a to prostřednictvím systému Mobilního rozhlasu. Přímý odkaz na hlasování je https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/tvorime-znojmo-projekty2020.

 

Do hlasování je zařazeno 23 projektů, které splnily potřebné náležitosti. Každý hlasující může hlasovat pouze jednou a udělit 5 kladných a 2 záporné hlasy. Po sečtení hlasů z obou kol hlasování se vytvoří pořadí projektů, které určí, jaké projekty se v příštím roce budou realizovat. O průběhu hlasování budeme informovat v tiskové zprávě v polovině hlasování i na facebookové stránce Tvoříme Znojmo(http://bit.ly/FBTvorimeZnojmo).

 

Lidé zaregistrovaní do systému informaci o hlasování dostali automaticky (registrace je možná na www.znojmo.mobilnirozhlas.cz). Hlasovat budou moci samozřejmě i ti, kteří do platformy Mobilního rozhlasu zapojení nejsou. Odkaz na anketu je umístěn také na webových stránkách projektu Tvoříme Znojmo (www.tvorimeznojmo.cz) a na facebookové stránce Tvoříme Znojmo (https://www.facebook.com/tvorimeznojmo.cz).

Harmonogram:

1. 4. - 31. 5. Podání návrhu

3. 9. Veřejná prezentace

+ 1. kolo hlasování

14. 9. - 11. 10. Online hlasování